• Skříně a knihovny BOARDS s mnoha možnostmi využití
  • Skříně a knihovny BOARDS s mnoha možnostmi využití

Skříně a knihovny BOARDS s mnoha možnostmi využití

Charakteristickým a sjednocujícím prvkem pro kolekci kancelářského nábytku BOARDS jsou horizontální linie, které jsou u skříní BOARDS reprezentovány efektními policemi s přesahem. Skříně BOARDS nabízíme jako otevřené knihovny, skříně s 5 výklopnými dvířky nebo nízké skříňky s výklopnými dvířky.

Knihovna BOARDS umožňuje dvojí využití. Je vhodná klasicky ke každodennímu použití do kanceláří, ale také jako skromné domácí pracoviště. Je to jednoduché, ke knihovně si objednáte pracovní pult a doma se rozhodnete, do jaké výšky si ho necháte namontovat. Třeba zde moc práce neuděláte, ale máte alespoň místo, kde si můžete odložit notebook, tablet anebo vytřídit poštu s účty za domácnost. Navíc pokud si do knihovny umístíte pracovní pult, tak jistě oceníte, že v zadní části má úložný prostor na prodlužovací kabel. Všechny police jsou od zad odsunuty o pár centimetrů, abyste tudy mohli pohodlně vést elektrické kabely. Ve spodní části knihovny je také umístěna průchodka, takže ani zásuvka umístěna za knihovnou není problém.

Skříně BOARDS jsou vybaveny kvalitními Push systémy, které zajišťují snadné a komfortní vyklopení dvířek jediným dotekem.