KDO JSME

Jsme PLAN, nová značka kancelářského nábytku. Naším cílem je přinášet neotřelý, originální design s přidanou hodnotou za přijatelnou cenu.

Přestože jsme na trhu noví, nejsme žádní začátečníci – stavíme na zkušenostech společnosti B2B PARTNER, získaných osmiletou působností v oboru výroby a prodeje kancelářského vybavení. Značka PLAN má ambice rozšířit nejen sortiment nabízený společnosti B2B Partner, ale obecně dostupný sortiment kancelářského vybavení na trhu a pozvednout tak úroveň nabízených produktů v daném sektoru o úroveň výše. Věříme, že naše produkty díky své estetice, funkčnosti, osobnímu přístupu a bezkonkurenčnímu servisu najdou své uplatnění nejen v domácích pracovnách, ale také ve velkých kancelářských prostorech.

KREATIVNÍ TÝM

Dvojice LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK, kteří se zabývají hlavně produktovým a interiérovým designem, své síly nespojili poprvé. Profesně jsou podepsaní pod různorodými projekty od návrhu drobných bytových doplňků, přes produkty určené do soukromých nebo veřejných prostor, až po větší interiérové a výstavní realizace pro pestrou řadu klientů.

Právě díky jejich širšímu záběru, autorskému rukopisu a originálnímu pohledu na dané téma jejich návrhy kancelářského vybavení oslovily společnost B2B Partner, která se na základě vypsané soutěže rozhodla s designéry pustit do nelehkého úkolu. Tím bylo vytvoření nejen svěžího, funkčního a dostupného kancelářského nábytku, ale rovnou celé nové značky, značky Plan.

POUŽITÉ MATERIÁLY A TECHNOLOGIE

Laminované desky

Na našich produktech používáme laminované desky od firmy Egger nebo Kronospan. Laminátem potažené desky vynikají vysokou trvanlivostí a odolností proti oděru, poškrábání a nárazům. Tyto vlastnosti v kombinaci s dlouhou životností a snadnou údržbou jsou proto ideální zejména v komerčních aplikacích a při výrobě nábytku. LTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné, emisí uvolnitelného formaldehydu splňují kritéria emisní třídy E1.

Kovové prvky

Stabilitu a pevnost stolů zajišťují kovové podnože z profilů 50 x 20 x 3 mm, které jsou celosvařené, lakované v barvě hliníku.

Kování

Pracujeme s kvalitními produkty od německého výrobce nábytkového kování Hettich, který nabízí řešení od závěsu po zásuvkový systém.

Kolečka

Mobilní kontejnery a skříňky jsou vybaveny kvalitními kolečky německého výrobce TENTE. Gumové běhouny koleček snižují jejich hlučnost při pohybu na tvrdých podlahách.

Přesné formátování

Velkoplošná pila umožňuje přesné formátování materiálu s minimální odpadovostí. Díky automatizaci a skvělé logistice stroje je možné téměř 100% využití deskového materiálu.

Frézování, tvarování

Naše výroba disponuje velkoformátovou čtyřosou CNC frézou, a proto jsme schopni deskové materiály zpracovat do různě členitých tvarů, včetně otvorů a zafrézovaných detailů.

Čisté hrany

Za vysokou kvalitou veškerých zpracovaných  hran nábytku stojí ohraňovací stroj, který hrany nejen lepí, ale zároveň i čistí. Na všech produktech používáme 1mm tlusté hrany.