Kancelářský nábytek PLAN zakoupíte v našem eshopu www.b2bpartner.cz Níže jsou uvedeny odkazy přímo na konkrétní řady nábytku.

KOLEKCE LAYERS

Seznamte se s čistými liniemi kolekce LAYERS. LAYERS znamená vrstvy. Princip vrstvení jako základní myšlenka prostupuje celou kolekcí…

KOLEKCE BLOCK

Seznamte se s kolekcí BLOCK, která pracuje s minimalistickou, architektonickou estetikou. Kolekce Block je postavena na základních formách…

KOLEKCE SEGMENT

Na začátku byl pouze nápad rozšířit nábytek PLAN o nový segment recepce. Konečným výsledkem je ucelená řada nábytku, která svou modularitou nabízí mnohem víc. SEGMENT umožňuje uživatelům kombinovat větší množství sestav nábytku a tím vytvořit pracovní prostor na míru nejrůznějším požadavkům.

KUCHYŇKY NIKA

Designové kuchyňky NIKA jsou nejnovějším přířustkem mezi řadami nábytku, který pochází z naší výroby. Tyto kuchyně s nadčasovým vzhledem skvěle doplní zázemí, jehož uživatelé si potrpí nejen na praktičnost nábytku, ale také na jeho design.

ŠATNÍ STĚNY FRAME

Konec vybírání mezi praktičností a estetikou! Šatní stěny FRAME kombinují nejen nadčasový design, ale také dostatečné množství prostoru pro odložení bund či kabátů a také bot. Benefitem těchto šatních stěn je také možnost vestavěného zrcadla.