SEZNAMTE SE S KOLEKCÍ SEGMENT

Na začátku jsme chtěli stávající nabídku nábytku PLAN doplnit o nový segment recepce, ale výsledkem je nakonec ucelená kolekce, která svou modularitou nabízí o mnoho víc, posuďte sami. Hlavní předností kolekce SEGMENT je modularita a různorodost. SEGMENT umožňuje uživatelům nakombinovat větší množství sestav nábytku a tím vytvořit pracovní prostor na míru nejrůznějším požadavkům. Ze stejných prvků lze vytvořit menší pracovní místo stejně tak jako velkou recepci.

OD STOLU PO RECEPCI

Pracovní stoly
Nabízíme dvě hloubky pracovních stolů, které jsou vybaveny otvory s krytkami k vedení elektrických kabelů.
Oválná krytka byla navržena speciálně pro Pracovní stůl hluboký a umožňuje protažení kabelů i přes položení skříněk na stůl. Stačí jen otočit krytku. Kvůli větší pevnosti jsou stoly ze spodní strany vyztuženy nenápadnou kovovou podpěrou. Pod stůl lze také umístit držák na kabely v kovovém provedení.

Recepce
Chcete si vytvořit recepci? Není problém. Sestavy jsou pohledové ze všech stran. Mohou vzniknout například sestavy ve tvaru L, U a nebo C. To vše je také možné v pravém a levém provedením, takže kolekce SEGMENT může vyjít vstříc široké škále zákazníků. Doplňkem k recepci je Polička na odkládání tašky či kabelky.

Rohové prvky
Abychom mohli bez problému vytvářet i větší nábytkové celky, máme také k dispozici rohové prvky, které sestavy vzájemně propojují.

FUNKČNÍ DETAILY

Jak správně nakombinovat prvky?
Celá kolekce se skládá z několika hlavních prvků jako jsou pracovní stoly, skříňky a jejich menší sestavy. Jejich vzájemným propojením vznikají různá pracovní místa s úložnými prostory dle pestrých potřeb uživatelů.

SKŘÍNĚ

Úložný prostor
Úložný prostor je řešen buď otevřenými policemi, které svým pevným rozměrem umožňují komfortní ukládání šanonů, a nebo uzamykatelnou skříňkou, ve které si můžete schovat nejen pracovní věci, ale i oděv. Skříňku si můžete zvolit s policemi a nebo se šatní tyčí. Pokud jsou police vetší než by jste využili, můžete si do nich vložit praktickou přihrádku na tiskoviny. Jistě oceníte také uzamykatelné skříňky jako součást knihovny. Skříňky se mohou ke stolům přirazit z různých stran a díky tomu je lze na sebe napojovat a tvořit větší sestavy. Dobře fungují také s použitím rohových prvků.

PARAVÁNY

Parávany tvoří ucelený komplet šetřící místo v kanceláři se zapezpečením odděleného místa a přípívají tak ke zlepšení podmínek na pracovišti. Tlumí okolní zvuky, čímž zajišťují klid a zlepšují koncentraci na práci. Kombinací paravánů a ostatních prvků nábytku Segment můžete vytvořit obrovskou škálů pracovních míst přesně pode Vašich představ.

NABÍZENÉ BARVY

Těch máte na výběr ve čtyřech odstínech, pokud byste přece jenom měli jiný požadavek, nebude to problém. Neváhejte nás kontaktovat.