SEZNAMTE SE S KOLEKCÍ LAYERS

Seznamte se s čistými liniemi kolekce LAYERS. LAYERS znamená vrstvy. Princip vrstvení jako základní myšlenka prostupuje celou kolekcí. Jednotlivé vrstvy, umocněné použitím kontrastních materiálů, vytváří nejen esteticky zajímavé, ale zejména funkční detaily. Oddíly vzniklé odsazením jednotlivých vrstev nabízí prostor pro organizaci osobních či pracovních věcí. Tento prvek také vizuálně propojuje jednotlivé kusy nábytku a výrazově tak sjednocuje celou kolekci.

MAXIMÁLNÍ ERGONOMIE, MAXIMÁLNÍ UŽITEK

Ještě před samotným navrhováním řady Layers jsme věděli, že každý nábytkový díl musí být konstrukčně navržen tak, aby co nejvíce usnadňoval práci v kanceláři. Odkládací místa na dokumenty, police a přihrádky jsou vždy při ruce, jejich umístění posunuje přehlednost na nejvyšší možnou úroveň.

Přídavné police lze umístit kamkoliv po celé délce stolu, stejně tak podstavec pod monitor, který zabezpečuje pohled na obrazovku ve správné výši, už si nebudete muset podkládat monitor knihami…

Chcete sedět vpravo nebo vlevo?

Nic snadnějšího, stačí jen posunout vrchní díl pracovní desky na požadovanou stranu.

Kam s dokumenty?

Kam s dokumenty, které potřebujete občas a přesto je chcete mít na očích a v dosahu? Jednoduché! Svislé přihrádky na zadní straně stolu vám to umožní! Až si vyzkoušíte, nebudete chtít nic jiného…

Svislé přihrádky na zadní hraně stolu? Že je to super?

Ano, proto jsme je také umístili na každou skříňku, kterou si stůl můžete libovolně prodloužit, navíc se spodním úložným prostorem.

Pracujete v týmu?

Nebo potřebujete občas něco vyřešit jenom tak ve stoje? Pak zde máme vysoký pult, který lze umístit kdekoliv po celé délce přístavných skříněk.

Přídavná police

Pult k přístavné skříni

Police na monitor

PRACOVNÍ STOLY

MOBILNÍ ZÁSUVKOVÉ KONTEJNERY A SKŘÍNĚ

Mobilita, další přednost řady Layers. Zásuvkové kontejnery jsou vyráběny ve dvou velikostech. Výška a hloubka je u obou stejná, můžete si ale vybrat ze dvou šířek: 400 mm a 600 mm, věříme, že to oceníte. Pokud by se vám hodily ještě větší mobilní skříňky, máte možnost si vybrat pojízdnou skříňku nebo skříňku se zásuvkami v šířce 1200 mm.

Bez madel je to snazší!

Ano, madla a ani další jiné rukojeti u této řady nenajdete. Vše co se otvírá má instalovaný Push System, stačí jen lehce přitlačit na zásuvku nebo dvířka a ty se vám otevřou. A stejné je to se zavíráním, stačí zavřít, mechanismus už bude spolehlivě vědět co má udělat. Speciální kovové pojezdy zásuvek jsou pevné, lehce se posouvají a hlavně jsou tiché! A co navíc? Mají přece integrovaný Push System.

Vyklápěcí dvířka kam jen chcete.

Naprostá svoboda! Nechceme vám určovat kde dvířka v knihovnách budou a kde ne, prostě si je umístěte tam, kde vám to vyhovuje. Navíc si můžete zvolit otvírání nahoru nebo dolů, a to podle výšky, ve které budou, jak se vám budou otvírat pohodlněji – dole dolů, nahoře nahoru… Modul dvířek je dodáván samostatně, montuje se pouhým vložením a zajištěním šroubem.

NABÍZENÉ BARVY

Těch máte na výběr v devíti odstínech, pokud byste přece jenom měli jiný požadavek, nebude to problém. Neváhejte nás kontaktovat.