SEZNAMTE SE S KOLEKCÍ BOARDS

Kolekce BOARDS pracuje s přesahem a horizontálními liniemi jako hlavním funkčním a estetickým prvkem. Přesahující plochy jsou hlavním charakteristickým prvkem této minimalistické kolekce. Výrazné horizontální linie vytvořené těmito plochami sjednocují celou kolekci a zároveň zastávají různé funkce. Přesahující plochy slouží například jako poličky, pomocí těchto ploch můžete dokonce měnit tvar pracovní plochy svého stolu dle nálady a potřeby.

PRACOVNÍ STOLY

Linie jako jednotící prvek
Horizontální linie jako grafický prvek prochází celou kolekcí. V rámci jednotlivých prvků zastává výrazná linie různé funkce, jedna z těchto funkcí je ale všem prvkům společná – sjednocuje jednotlivé prvky do působivého celku. Ať si vyberete jakoukoliv kombinaci prvků, vždy budou vzájemně navazovat a sjednocovat pracovní prostor

Změna velikosti pracovní desky
V nabídce máme 2 velikosti stolů, ale pro ty, kteří uvítají nějaký ten centimetr navíc, je zde možnost nastavení střední stolní desky do stran. Získáte tak potřebné místo na práci nebo svačinu. Stůl tak může fungovat nejen jako solitér, ale dá se také přirazit jeden ke druhému. Pokud se něco změní a budete potřebovat místo naopak ušetřit, jednoduchými úkony desku se stolem zarovnáte.

Pevný základ
Podnož je svařovaná, takže vydrží i náročný provoz na pracovišti. Pracovní deska je složena ze tří částí s tím, že střední část si můžete umístit v několika polohách a rozšířit si tak pracovní plochu. První poloha může být zarovnaná ze všech stran, druhá poloha nabízí plochu navíc na boční straně stolu a třetí poloha umožňuje využití odkládací plochy nejen z boku, ale také podél delší strany stolu. Zrcadlovým převrácením střední desky dostaneme jak pravou, tak levou verzi.

SKŘÍNĚ A NÁSTĚNNÉ PANELY

Nástěnný panel
Ať už potřebujete mnoho poliček, nebo háčků na cokoli, nástěnný panel Vám nabídne elegantní řešení. Police jsou na volno nasunuty ze strany do drážky, takže s nimi můžete posouvat a umisťovat do různých výšek dle libosti. Háčky fungují na stejném principu, a proto je můžete vzájemně kombinovat. Chcete ještě více polic? Není problém panely skládat vedle sebe.

Nízké skříňky
Kolekce Boards nabízí také nízké skříňky. Ty se mohou použít u stěny anebo jako solitéry poblíž pracovního stolu. Skvěle vypadají, když jsou umístěny vedle sebe do řady anebo jako doplněk pod nástěnný panel.

Funkční detail
Pokud si do knihovny umístíte prodlouženou polici – pracovní pult, tak jistě oceníte, že v zadní části má úložný prostor na prodlužovací kabel. Všechny police jsou od zad odsunuty o pár centimetrů, abyste tudy mohli pohodlně vést elektrické kabely. Ve spodní části knihovny je také umístěna průchodka, takže ani zásuvka umístěna za knihovnou není problém.

Knihovna nebo pracoviště
Naše knihovna umožňuje dvojí využití. Je vhodná klasicky ke každodennímu použití do kanceláří, ale také jako skromné domácí pracoviště. Je to jednoduché, ke knihovně si objednáte pracovní pult a doma se rozhodnete, do jaké výšky si ho necháte namontovat. Třeba zde moc práce neuděláte, ale máte alespoň místo, kde si můžete odložit notebook, tablet anebo vytřídit poštu s účty za domácnost.

Pohodlnost při užívání
Dvířka skříněk snadno vyklopíte jedním dotekem. Používáme Push systém, se kterým je otvírání komfortnější.

NABÍZENÉ BARVY

Těch máte na výběr ve čtyřech odstínech, pokud byste přece jenom měli jiný požadavek, nebude to problém. Neváhejte nás kontaktovat.