SEZNAMTE SE S KOLEKCÍ BLOCK

Seznamte se s kolekcí BLOCK, která pracuje s minimalistickou, architektonickou estetikou. Kolekce Block je postavena na základních formách, které slouží nejen jako úložné prostory, ale také nahrazují samotnou podnož stolu. Kolekce nabízí uživateli sestavení různě velkých skříněk do různě pestrých kompozic.

PRACOVNÍ MÍSTO

Kolekce Block využívá k sestavení pracovního místa desku rozepřenou mezi nábytek. Toto řešení zcela vypouští nutnost samostatné podnože. Na rozepření desky jsou nutné 2 skříňky, ale pokud budete chtít sestavit více sdružených pracovišť, mohou se o jednu skříňku zapřít i dvě desky najednou.

Nanopodložka
Aby jste se cítili při používání stolní desky jistěji, využili jsme přilnavou nanopodložku, která desku na skříňkách zajistí proti náhodnému posunu. Díky tomu si můžete desku polohovat dle libosti a bez nutnosti kotvení do skříněk.

Vhodné pracovní sestavy
Kolekce Block je založena na libovolné kombinaci pracovních desek a skříněk. Limitující je pro Vás prostor, do kterého chcete sestavu umístit. Pokud máte mnoho místa, můžete si dovolit volnější sestavu s přesahy skříněk a desek do stran, čímž se Vám také rozšiřuje pracovní nebo odkládací plocha. Větší prostor Vám také umožní propojení s dalšími pracovními místy. Pokud jste omezeni menším prostorem, tak můžete využít sestavu, která bude limitovaná rozměry stolní desky.

SKŘÍNĚ

Dostatek úložných míst
Nabízíme několik druhů skříněk. Otevřené skříňky mohou sloužit jako např. příruční knihovny. Skříňka se šuplíky na kratší straně zase funguje jako kontejner. Na výkresy a tiskoviny je vhodná skříňka s delšími šuplíky. Objemnější věci, které potřebujete schovat, najdou své místo ve skříňce s dvířky. Všechny skříňky jsou bez madel a otvírají se na dotek, takže působí kompaktně.

Posuvný panel
Knihovnu nabízíme ve dvou velikostech. Součástí knihoven jsou také pojízdné panely, které zajistí, aby byly odhaleny jen ty části, které potřebujete a ostatní se skrylo. Pojízdný systém je zafrézovaný do korpusu, a proto působí nenápadně. Vybírali jsme ho pečlivě, takže splňuje veškeré funkční a bezpečnostní požadavky.

Šatna na Vašem pracovišti
Pokud řešíte, kde si na pracovišti odložit kabát nebo bundu, jistě oceníte tento jednoduchý prvek. Jedná se o šatní zástěnu umístěnou ke zdi, která je kotvená skrze šatní tyč a spodní polici. Zde se vleze několik ramínek a při šířce panelu 80 cm budou mít Vaše šaty dostatek prostoru. Povrch panelu je odolný a snadno čistitelný, takže ho navíc můžete využít jako nástěnku, na kterou si můžete lepit např. vzkazy pro kolegy.

Skryté konzoly
Nástěnné police jsou ke stěně ukotveny pomocí skrytých konzol, takže Vás nebudou rušit žádné nevzhledné technické detaily.

NABÍZENÉ BARVY

Těch máte na výběr ve čtyřech odstínech, pokud byste přece jenom měli jiný požadavek, nebude to problém. Neváhejte nás kontaktovat.