SEZNAMTE SE S KUCHYŇKAMI NIKA

Kuchyňky NIKA vznikly na základě potřeb našich zákazníků, kteří chtějí vybavit kancelářské prostory malou kuchyňkou pro přípravu občerstvení, dobrého čaje nebo kávy. Kuchyňky jsou také často místem pro setkávání kolegů. Proto je důležité, aby byly funkční a také se v nich lidé cítili dobře. Důraz byl kladen na estetiku, aby se z kuchyňky nestalo nevzhledné odkladiště potravin a nádobí a také na to, aby skvěle zapadla do kancelářského prostoru.

Kuchyňky NIKA svým provedením, použitými barvami a dřevěnými dekory zapadají do konceptu všech řad kancelářského nábytku PLAN, se kterými lze kuchyňky snadno kombinovat.

ROZMĚROVÉ VARIANTY

Konstrukci kuchyněk tvoří korpusy s bočnicemi podobné kancelářským skříním, do kterých jsou usazeny spodní a horní skříňky, podle modelu pracovní deska vybavena dřezem s baterií. Kuchyňky NIKA jsou k dispozici ve 3 šířkách. Jednotlivé moduly lze postavit vedle sebe a vytvořit tak kuchyňskou sestavu podle potřeb.

FUNKČNÍ DETAILY

Kvalitu provedení a estetiku pomáhají dotvořit dvířka spodních skříněk bez madel, které se otevírají pomocí tzv. PUSH mechanismů. Horní dvířka mírně přesahují korpus skříňky a tím vytváří skryté madlo.

Pracovní deska je vybavena kabelovou průchodkou, která umožňuje zapojení elektrospotřebičů do prodlužovací zásuvky, kterou lze elegantně schovat do spodní skříňky.

Kuchyňky NIKA lze doplnit volitelnou LED osvětlovací lištou, která prozáří pracovní prostor.

Prohlédněte si všechny varianty kuchyní NIKA v sekci ESHOP nebo na www.b2bpartner.cz