SEZNAMTE SE S KUCHYŇKAMI NIKA

Kuchyňky NIKA vznikly na základě potřeb našich zákazníků, kteří chtějí vybavit kancelářské prostory malou kuchyňkou pro přípravu občerstvení, dobrého čaje nebo kávy. Kuchyňky jsou také často místem pro setkávání kolegů. Proto je důležité, aby byly funkční a také se v nich lidé cítili dobře. Důraz byl kladen na estetiku, aby se z kuchyňky nestalo nevzhledné odkladiště potravin a nádobí a také na to, aby skvěle zapadla do kancelářského prostoru.

ROZMĚROVÉ VARIANTY

Základem kuchyňek NIKA jsou koprusy podobné kancelářským skříním, které vyrábíme ve 3 šířkách 100, 148 a 196 cm. Tyto moduly mají spodní a horní skříňky a pracovní desku, která může být vybavena dřezem a vodovodní baterií. Jednotlivé moduly lze stavé vedle sebe a vytvořit tak kuchyňskou sestavu podle vašich potřeb.

FUNKČNÍ DETAILY

Pryč s kabely

Pracovní desky kuchyněk NIKA jsou vybaveny kabelovými průchodkami, které znáte z kancelářských psací stolů. Díky tomu se připojovací kabely elektrických spotřebičů mohou bezpečně zapojit do prodlužovacích zásuvek umístěných ve spodních skříňkách a odtud do zásuvek do zdi.

Světla není nikdy dost

Kuchyňky lze doplnit praktickou lištou s LED osvětlením, kterou dodáváme v kompletních sadách podle šířky kuchyňky, včetně napájecího zdroje.

Kompletně bez madel

Spodní skříňky jsou vybaveny kvalitními PUSH mechanismy pro otevírání dvířek. Dvířka horních skříněk přesahují dna korpusů a tento přesah slouží jako úchytka.

BAREVNÉ VARIANTY

Kuchyňky NIKA svým provedením, použitými barvami a dřevěnými dekory zapadají do konceptu všech řad kancelářského nábytku PLAN, se kterými lze kuchyňky snadno kombinovat.