VYBERTE SI KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK Z KOLEKCE LAYERS

WHITE LAYERS

První variantou kancelářského nábytku LAYERS je minimalistické bílé provedení WHITE LAYERS s volitelným barevným akcentem, aplikovaným na doplňky, dvířka skříněk a kontejnerů atd.

GRAY LAYERS

Druhá varianta je  gradientní kombinací bílé, šedé a černé – GRAY LAYERS. Odstupňovaná barevnost dává efektně vyniknout systému vrstvení.

WOOD LAYERS

Třetí varianta WOOD LAYERS je pečlivě zvolenou kombinací tří odstínů dekoru dřeva. Tato varianta se obzvlášť hodí pro tradičnější interiéry.

VYBERTE SI KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK Z KOLEKCE BOARDS

WHITE BOARDS

První barevné verzi dominují bílé plochy doplněné černým akcentem grafitové šedé. Díky své neutrální barevnosti lze snadno kombinovat s výraznějšími barvami v interiéru.

GRAY BOARDS

Druhá verze je kombinací dominantní šedé a doplňkové bílé. Barevná kombinace, která na sebe zbytečně neupozorňuje a zapadne do každého prostoru.

WOOD BOARDS

První varianta dřevěného dekoru je světlý dub v kombinaci s bílým akcentem. Efektní optimistické barevné řešení, které zútulní každý prostor. Kombinace dekoru tmavě mořeného dubu s bílým akcentem navozuje pocit exkluzivity. Toto provedení ve Vaši kanceláři nikdo nepřehlédne.

VYBERTE SI KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK Z KOLEKCE BLOCK

WHITE BLOCK

V této barevné verzi dominují bílé plochy, které lze díky své neutrální barevnosti snadno sladit s výraznými doplňkovými barvami a dekory z naší nabídky.

WOOD BLOCK

Pro milovníky dřevo dekoru máme připravenou variantu, ve které je dominantní světlé dřevo. Pro zemitý nádech skvěle funguje s grafitovou barvou a vzniká tak zajímavá kombinace.

VYBERTE SI KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK Z KOLEKCE SEGMENT

WHITE SEGMENT

V této barevné verzi dominují bílé plochy, které lze díky své neutrální barevnosti snadno sladit s výraznými doplňkovými barvami a dekory z naší nabídky.

GRAY SEGMENT

Oranžová a grafitová varianta skvěle doplní a oživí interiér. V kombinaci s grafitovou a bílou barvou působí elegentně a zároveň velmi neotřele a originálně.

WOOD SEGMENT

Varianta se světlým dřevěným dekorem se obzvlášť hodí pro tradičnější interiéry a skvěle se doplňuje s bílou barvou.

DARK WOOD SEGMENT

Varianta s tmavým dřevěným dekorem se obzvlášť hodí pro tradičnější interiéry a skvěle se doplňuje se světlejším dekorem dřeva a bílou barvou.