NOVÝ DEZÉN u kancelářského nábytku BLOCK!

Nově pro Vás rozšiřujeme kancelářský nábytek BLOCK o zcela novou kombinaci dezénů grafit/dub přírodní. Novým prvkům kancelářské řady BLOCK tak nechybí elegance ani útulnost!

Hlavním cílem rozšíření kancelářského nábytku BLOCK o novou kombinaci: grafit/dub přírodní bylo uzpůsobit celou kolekci kancelářského nábytku BLOCK tak, aby co nejvíce splnila či dokonce předčila Vaše nejrůznější požadavky.

NOVÝ DEZÉN u kancelářského nábytku BLOCK!

Kancelářský nábytek BLOCK z naší výroby rozšiřujeme o nový dezén! Inovativní kombinace dominantního tmavého grafitu s nadčasovým kouzlem přírodního dřeva Vás okouzlí nejen svou elegancí, ale i hřejivostí, díky které se vždy budete cítit při práci jako doma!

Inovativní kombinace dominantního tmavého grafitu s nadčasovým kouzlem přírodního dřeva do vaší místnosti vnese nejen ihned moderní a elegantní nádech, ale díky kombinaci s dubem přírodním s přirozenou strukturou dřeva i potřebný pocit útulnosti a hřejivosti, díky kterému se budete cítit i v kanceláři jako doma.

O kolekci BLOCK

Kolekce BLOCK je postavena na základních formách, které slouží nejen jako úložné prostory, ale také nahrazují samotnou podnož stolu. Kolekce nabízí uživateli sestavení různě velkých skříněk do různě pestrých kompozic.

Nová kombinace –  grafit / dub přírodní

V dezénu grafit / dub přírodní můžete vybírat například kancelářský psací stůl s úložným prostorem BLOCK nebo vysoké otevřené skříně BLOCK.

Kancelářský nábytek v dezénu grafit/dub přírodní můžete doplnit také o již současné prvky kancelářských skříní, kontejnerů a doplňků v dubu přírodním či praktické kancelářské doplňky v grafitu.