Obměna řady kancelářského nábytku SEGMENT o nové zjednodušené sestavy, stoly, skříně a regály.

Aktualizace nábytku SEGMENT

Novinkami z řad kancelářského nábytku ještě nekončíme! Nově jsme pro Vás tento rok včetně řady LAYERS také aktualizovali kolekci kancelářského nábytku SEGMENT, která se včetně praktických vychytávek u stolů rozrostla i o velké množství nových skříní, regálů a zjednodušených sestav. Pojďme si všechny nové prvky SEGMENT nyní představit!

Kancelářský nábytek SEGMENT je originálním nábytkem z vlastní produkce společnosti B2B Partner pod značkou PLAN. Díky jednotlivým dílům, které do sebe zapadnou jako dílky skládačky, si tak skoro lusknutím prstu postavíte nejen svou vysněnou kancelář, funkční pracovní prostor, ale i reprezentativní firemní recepci, která se stane centrem pozornosti při vítání firemních návštěv.

Hlavním cílem aktualizace řady SEGMENT bylo zejména co největší přizpůsobení každodennímu životu v kanceláři, zjednodušení skladby jednotlivých prvků dohromady i jejich praktická univerzálnost.

Jaké dezény nově v řadě najdete?

Celá kolekce SEGMENT je sladěna do čistých, neutrálních tónů, které se jen tak neokoukají a navíc Váš interiér i příjemně rozzáří. Kombinace s dřevitými tóny dubu přírodního či mořeného vnese navíc do interiéru i potřebný pocit útulnosti.

  • Bílá
  • Bílá / grafitová
  • Bílá / dub přírodní
  • Bílá / dub mořený

Pracovní stoly SEGMENT

Pracovní stoly SEGMENT najdete nově v jednom univerzálním provedení s rozměry 1620 x 800 x 750 mm. Pracovní deska Vám zajistí nejen optimální podmínky pro práci, ale i dostatek úložného prostoru.

Estetiku a praktičnost stolů doplňují také otvory s krytkami pro vedení elektrických kabelů, které můžete rozšířit třeba o držák na kabely pod pracovní deskou.

Doplňky ke stolům

K rozšíření úložného prostoru přímo u stolu Vám nejlépe poslouží zásuvkový kontejner nebo uzamykatelná nízká kancelářská skříňka, do kterých můžete uložit ty nejdůležitější dokumenty a mít je tak vždy po ruce. S úschovou a praktickým uložením šanonů a pořadačů Vám naopak pomohou praktické otevřené skříňky ke stolu, které se mohou ke stolům SEGMENT přirazit z různých stran.

Náš tip: Praktickým doplňkem zejména při zařizování recepce je také polička na odkládání tašky či kabelky.

Kancelářské regály a skříně SEGMENT

U uložení archivačních šanonů, které musejí být pod zámkem nebo osobních věcí Vám jsou k dispozici nově také vysoké kancelářské skříně s dveřmiknihovny s uzamykatelnou vrchní či spodní částí. Pro uložení oblečení pak určitě oceníte také šatní skříně se šatní tyčí a 2 policemi. Police u uzamykatelných skříní si můžete jednoduše přestavit tak, jak potřebujete. Doplnit je také lze o praktickou přihrádku na tiskoviny, k ještě většímu rozčlenění polic. Pro ještě větší rozšíření úložného prostoru můžete okolo pracovního stolu umístit otevřené kancelářské regály. Jednotlivé regály naleznete v rovném i rohovém provedení různé výšky i šířky.

Hotové sestavy nábytku SEGMENT

Máte rádi jednoduchá a snadná řešení? V kolekci SEGMENT najdete nově ještě více nakombinovaných stolů spolu s úložným prostorem. Zařizujete recepci? Není problém i na tu bylo při vývoji řady SEGMENT myšleno!

Hotové sestavy SEGMENT můžete vybírat v podobě SINGLE, které jsou určeny pro jednoho pracovníka a najdete je v rohovém, levém či pravém provedení či s paravánem. Sestava DOUBLE je naopak určena pro dva pracovníky.