AKTUALIZACE NÁBYTKU LAYERS

Kancelářský nábytek LAYERS z naší výroby má novou podobu! Aktualizovali a rozšířili jsme řadu kancelářského nábytku LAYERS o nové produkty a funkční detaily s ještě větším důrazem na úložný prostor a ergonomii pracoviště!

Hlavním cílem aktualizace a rozšíření kancelářského nábytku LAYERS bylo nejen ještě více usnadnit každodenní práci v kanceláři, ale také poskytnout nadmíru úložného prostoru tak, aby bylo možné sestavit plně vybavený pracovní prostor se všemi praktickými detaily.

Pomocí nových funkčních a přitom esteticky zajímavých prvků tak vznikla aktualizovaná řada LAYERS, která je ještě více minimalistická, plná vrstev, horizontálních linií a to vše za velmi výhodnou cenu.

Jaké dezény v řadě LAYERS nově najdete?

  • Bílá
  • Bílá / šedá
  • Dub přírodní / dub mořený

V aktualizované kolekci LAYERS najdete vše pro vybavení plně funkční kanceláře. Od stolu, kontejnerů, skříní až po praktické doplňky jako jsou odkládací místa na dokumenty a monitor či třeba závěsné panely pro umístění kabátu či saka. Všechny zásuvky a skříňky jsou navíc doplněny o systém PUSH, který zajišťuje tiché a plynulé otevírání bez použití madel.

Pracovní stoly LAYERS

Pracovní stoly LAYERS nejlépe prezentují základní myšlenku vrstvení, která prostupuje celou kolekcí LAYERS. Pracovní plochu tvoří nově 2 vrstvy desek, které jsou u vybraných variant doplněny také o přepážky, u kterých vzniká skrytý odkládací prostor. Přepážky slouží i jako paravány, zajišťující určitou míru soukromí.

Psací stoly SINGLE navíc také včetně stálých variant najdete nově i ve výškově nastavitelné variantěNastavitelný pracovní stůl LAYERS si tak můžete přizpůsobit přesně dle Vaší tělesné výšky či momentální potřebě. Včetně stolů SINGLE můžete také vybírat i pracovní stoly DOUBLE pro dva pracovníky či jednací stůl ve tvaru čtverce pro více osob.

Kontejnery a přístavné skříňky LAYERS

Pro rozšíření úložného prostoru ihned u stolu jsme pro Vás připravili také nové pojízdné kontejnery i přístavné skříňky ke stolu, které skvěle zapadnou pod pracovní stůl LAYERS nebo jej doplní o přídavnou pracovní plochu.

Kancelářské skříně a nástěnné panely LAYERS

Větší množství dokumentů, šanonů, knihy či jiné předměty, které v současnosti nevyužíváte můžete uložit také do nových kancelářských komodpolicových skříní s dveřmi či vysokých i nízkých regálů, které jsme doplnili také o praktické boxy.

Naše nabídka se také rozrostla o nové velké knihovny i šatní skříně pro uložení kabátů, které můžete vybírat ve variantě se šatní tyčí nebo výsuvem. Pro zavěšení kabátů určitě oceníte i praktické nástěnné panely, u kterých jednoduchým nasunutím polic či závěsných háčků (volitelné příslušenství) ze strany do drážky tak vytvoříte potřebný úložný prostor i šatní stěnu, která zabere minimum místa.

Praktické doplňky LAYERS

Ke všem výše zmíněným prvkům kancelářského nábytku můžete také dokoupit i praktické doplňky, které Vám zajistí nejen větší míru soukromí, ale zejména ještě více rozšíří úložný i pracovní prostor, čímž ještě více zdůrazní linie prostupující celou kolekcí. Mezi nové kancelářské doplňky řady LAYERS patří:

Věříme, že si aktualizovanou řadu kancelářského nábytku LAYERS zamilujete stejně jako my! Prozkoumejte všechny prvky řady kancelářského nábytku LAYERS již nyní.

Comments (1)

Comments are closed.